Meble medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
372

Firma EURO-MEDICAL od ponad 10 lat cieszy się waszym zaufaniem. W przeciągu lat z małej firmy staliśmy się liderami w sprzedaży sprzętu i aparatury medycznej na rynku polskim.  Współpracujemy z polskimi producentami ale pośród grona naszych dostawców jest również wiele zagranicznych partnerów, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu i aparatury medycznej. Dzięki nim nasz zespół jest stale szkolony rozszerza swoją wiedzę jak również umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Importujemy dla Państwa wyroby z całego świata regularnie rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie www  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka szpitalne, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak również wózki inwalidzkie, szafeczki przyłóżkowe z drewna i metalowe, wózki wielofunkcyjne, wózki reanimacyjne, fotele do chemioterapii, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki czy szczepionki oraz wiele innych. Dodatkowo mamy dużą ofertę aparatury: monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, elektrokardiografy, koncentratory tlenu, pompy dojelitowe, defibrylatory.

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny foteli do dializ i chemioterapii

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie firmowej www.euro-medical.pl Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnej na stronie firmowej formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na Państwa pytania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego wymaganiom. Nasi eksperci pomogą wam w wyborze odpowiedniego sprzętu czy aparatury. Kierujemy się Państwa potrzebami, wymaganiami, budżetem, staramy się też realizować zamówienia w minimalnym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy stale wysokie stany magazynowe. Nasi eksperci i handlowcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie całościowo wyposażać jednostki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze wyroby do szpitali, prywatnych klinik, przychodni, prywatnych gabinetów lekarskich czy DPS-ów, jak również zaopatrujemy odbiorców indywidualnych w niezbędny sprzęt potrzebny do opieki ich bliskich pozostających  w domach. Na naszej stronie www mogą Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Klienci polecają naszą firmę jako sumiennych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu medycznego i aparatury medycznej.  Posiadamy swój team serwisowy, toteż problemy ze sprzętem, czy aparaturą medyczną rozwiązujemy od ręki.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu oraz aparatury medycznej do Waszej placówki. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .